Product Details:
| Minimum Order Quantity | 400 Piece |
| Current Rating | 6 A, 6 A |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 250 Piece |
| No. of Pins | 6 Pin |
| Current Rating | 6/16 A |
| Type | Non Modular |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| No. of Pins | 5 Pin |
| Current Rating | 6 A |
| Type | Non Modular |
| Country of Origin | Made in India |