Electric Switch And Sockets
Providing you the best range of 16a switch socket combined, 5a combined 4+5 nsc and 5pin socket white gold boxes with effective & timely delivery.
16a Switch Socket Combined
Approx. Price: Rs 70 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Current Rating | 16A |
| Material | Polycarbonate |
| Voltage | 240V |
| Brand | Boxer |
| Switch Type | Non Modular |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Price: Rs 82.5 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Rated Current | 10A |
| Brand | BOXER |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| No. of Sockets | 4 |
Multipurpose readymade combined with box, ready to use, polycarbonate material. Very comnvinient for domestic use.
5pin socket white gold boxes
Approx. Price: Rs 20 / PieceGet Latest Price