Multi Plug
Providing you the best range of 3 pin plug top alfa boxer, 4 plus 1 power strip, 2 pin top plug, 2pin top great, 2pin top hero champ and 2 pin top pc with effective & timely delivery.
3 Pin Plug Top Alfa Boxer
Approx. Price: Rs 20 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Brand | BOXER |
| No. of Pins | 3 |
| Current | 6 A |
| Type | Male |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | For Home & Office |
| Color | Ivory |
| Voltage | 240 V |
| Country of Origin | Made in India |
6A 3 pin plug top, UREA material, ISI marking. 16A top 38/- per pc. Very heavy quality urea and brass material.
Approx. Price: Rs 160 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| No. of Sockets | 4 Socket |
| Cord Length | 3 m |
| Pin Type | 3 Pin Socket |
| Output Current | 6 A |
| Voltage | 240 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Body Material | ABS |
| Color | RED |
| Brand | BOXER |
| Type | 4 in 1 |
| Number Of Switches | 1 |
Product Price :Get Latest Price Product Details:
| Brand | Boxer |
| No. of Pins | 2 |
| Current | 6 A |
| Type | Male |
| Color | White |
| Voltage | 240 V |
| Country of Origin | Made in India |
2pin top great
Approx. Price: Rs 10 / PieceGet Latest Price
2pin top hero champ
Approx. Price: Rs 20 / PieceGet Latest Price
2 pin top PC
Approx. Price: Rs 10 / PieceGet Latest Price