Product Details:
| Minimum Order Quantity | 250 Piece |
| Model Type | Non-Modular |
| No. of Sockets | 2 |
| Control Type | Rotary |
| Number of Steps | dimmer type |
| Module Size | non modular |
| Power Rating | 500W |
| Color | WHITE |
| Current | 10 A |
| Warranty | 2 Years |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| No. of Sockets | 3 Socket |
| Cord Length | 3 m |
| Pin Type | 5 Pin Socket |
| Output Current | 16 A |
| Voltage | 240 V |
| Frequency | 60 Hz |
| Body Material | Metal |
| Color | Brown |
| Brand | BOXER |
| Type | 3 IN 1 |
| Number Of Switches | 1 |